Moje zapasi
Na zaciatok poviem ze fotka zo zapasu je v sekcii ,,Fotky''

Prvy zapas proti Rusku.Hram za Slovensko vzdy.

Zacal sa zapas.Svk vs Rus.

Rusi zacali zapas lepsie ako domaci a na zaciatku strelili gol po hrubej chybe Handzusa s Visnovskym.Stastnym strelcom bol Pavel Datsyuk.Asi tak 7 minut sa nic nedialo a potom Ivan Baranka vytiahol NEDOVOLENY ZAKROK (hakovanie) a isiel na dve minutky na TRESTNU LAVICU.Rusi mali presilovku pri ktorej mohli zvysit na 2:0.Nestalo sa tak ale tesne pred koncom Ruskej presilovky sa dopustil hakovania Rus a tak bola hra 4:4.Cez hru 4:4 sa par krat vystrelilo ale nic zaujimave sa nestalo.Ivan Baranka vysiel z trestnej lavice a Maxxim Afinogenov vyuzil nepritomnost obrancov pri Slovenskom brankarovi a prvu strelu nasmeroval do hrude Slovenskeho brankara.Halak to vyrazil a Afinogenov stihol vo vzduchu trafit puk a bolo 2:0.Rusi strelili gol vo Vlastnom oslabeni.V Slovenskej presilovke par krat vystrelil na branku Demitra ale nic sa nestalo.Bol koniec preslilovej hry.2 minuty do konca tretiny hlasil hlasatel na stadione.Nic zavazneho sa uz neudialo.Ale musim este dodat ze perlickou prvej tretiny bol bodicek SK hraca na
Maxxima Afinogenova ktoremu odletela az prilba,hral bez nej.Stav po 1. tretine 2:0 v prospech hosti(Rusov).

Druha tretina zacala pre domacich lepsie len Ovechkin tam mal par sanci.V 18. minute 2. tretine boli Rusi v sanci a stav bol 3:0 do konca tretiny sa nic neudialo.

V tretej tretine hostia jasne dominovali pretoze od zaciatku Slovensko tlacili.Po 5. minutach hry strelili Rusi uz 4. gol.Slovensko to potom trosku nahnevalo a zacalo tlacit.Boli aj presilovky ale v nich sa nic neudialo.Asi v 14. minute tretej tretiny prihral Slovensky ,,center'' Pavolovi Demitrovi ktory palil z prvej ale trafil iba konstrukciu branky.Chvilku bolo ticho,divaci sa sice snazili povzbudzovat Slovensko ale nepomohlo to.16. minuta:,,Visnovsky pekny bodicek puk leti zobral ho Gaborik,Gaborik je tam sam,Gaboriiik...''Gaborik strelil iba do brankara.V 18. minute Halak vystartoval na Striedacku v snahe dat aspon jeden gol.Bola hra 6 na 5 bez brankara.,,Pozor teraz faul,Rusi sa dostavaju dopredu prihravka na Datsyuka a Datsyuk pali...Prehravame 5:0(trest sa zrusil)''.A este strela na Halaka ale uz sa nic nestalo pretoze Rusko vyhralo nad Slovenskom 5:0.